طرح توسعه ارمنستان

مشارکت بانک ملت در طرح های توسعه ای ارمنستان

بانک ملت در طرح توسعه ارمنستان مشارکت می نماید

مدیرعامل بانک ملت طی دیدار با سفیر ایران در ایروان اذعان داشت که این بانک در طرح های توسعه ای ارمنستان مشارکت خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، مدیر عامل بانک ملت، محمد بیگدلی، در سفری که به ایروان برای توسعه فعالیت های شعبه بانک ملت در ایروان داشت، با سید کاظم سجادی سفیر ایران در ارمنستان دیدار نمود.

سفیر ایران در ارمنستان ضمن اشاره به افزایش همکاری های تجاری و اقتصادی میان دو کشور ایران و ارمنستان خواستار توسعه فعالیت های بانک ملت در این کشور و نیز ارائه تسهیلات بانکی نظیر اعطای وام های تجاری و مشارکت این نهاد پولی و بانکی در طرح های توسعه ای ارمنستان نظیر همکاری در توسعه نیروگاه های برق آبی، خورشیدی و سایر پروژه های زیربنایی در این کشور شد.

بیگدلی نیز افزایش حضور تجار و بازرگانان ایرانی در ارمنستان و کشورهای حوزه اتحادیه اوراسیا را یکی از دلایل اصلی رشد فعالیت های این بانک دانست و گفت شعبه بانک ملت ارمنستان یکی از فعال ترین نهاد های پولی و بانکی در خارج از کشور بوده و آمادگی دارد جهت بسط و توسعه همکاری تجاری واقتصادی و ارائه خدمات و مساعدت های بانکی به تجار و سرمایه گذاران ایرانی ،نهایت همکاری را مبذول نماید.

مدیر عامل بانک ملت ضمن تایید اظهارات سفیر ایران در خصوص گسترش فعالیت در ارمنستان، از مشارکت این بانک در طرح های توسعه ای ارمنستان استقبال کرد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید