خودروی پلیس ارمنستان

ارسال نخستین محموله خودروهای دوگانه سوز ایرانی به ارمنستان

خودروهای دوگانه سوز سورن مناسب سازی شده برای خودروی پلیس ارمنستان وارد ایروان شد.

با آغاز عملیات تجهیز ناوگان پلیس ارمنستان نخستین محموله خودروهای دوگانه سوز سورن مناسب سازی شده برای پلیس این کشور به تعداد هجده دستگاه توسط سه تریلی خودروبر وارد ایروان شد.

بیش از یک سال است که نمایندگی ایران خودرو در شهر ایروان فعالیت می کند و این امرسبب افزایش فروش خودروهای ایرانی نه تنها توسط شهروندان بلکه سازمان های دولتی از جمله پلیس ارمنستان شده است.

رضا نافذی نماینده ایران خودرو در ارمنستان می گوید: قیمت مناسب و خدمات خوب پس از فروش از عمده ترین دلایل این امر است.

پلیس ارمنستان چند سالی است که با شرکت ایران خودرو همکاری می کند و تاکنون هفتاد و پنج خودرو از کشورمان خریداری کرده است.

سرهنگ ولادیمیر هوانسیان رییس بخش خودروهای پلیس ارمنستان نصب تجهیزات گاز سوز و قراردادن قطعات سفارشی پلیس را از دلایل این امر می داند.وی افزود: این خودروها ، به دلایل مختلف از جمله قیمت مناسب، فراوانی قطعات،خدمات پس از فروش، ارتفاع خوب ،دو گانه سوز بودن و اسکلت بندی محکم آنها ،در یک مناقصه توسط پلیس ارمنستان، خریداری شدند.

قرار است چند دستگاه خودروی روناک کشورمان نیز به ناوگان پلیس ارمنستان بپیوندند، اقدامی امیدوارکننده در جهت ارزآوری و اشتغالزایی که حکایت از خودباوری دارد. این در حالی است که دولت ارمنستان ورود ماشین های کهنه به ارمنستان را از سال آینده ممنوع اعلام کرده است و این امر می تواند نقش موثری در توسعه صادرات خودروی ایرانی به این کشور ایفا کند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید